Hizmetler

Google Reklamları

Arama, Banner ve Video

Türkiye’ de her internet kullanıcısı aynı zamanda bir Google kullanıcısıdır. Google reklam platformları ile hedef kitlenize ulaşarak ürün ve hizmet satışlarınızı arttırıyoruz.

Arama Ağı

Google Arama Ağı reklamları ile kullanıcıların ürün ve hizmet ararken, web sitenizi en üst konumda göstererek potansiyel ziyaretçilerinizi arttırıyoruz.

Görüntülü Reklam

Popüler web sitelerinde reklam bannerlarınızı göstererek, potansiyel müşterilerinizin web sitenize yönlenmesini sağlıyoruz.

Video Reklam

Youtube ve diğer iş ortağı platformlarda reklam banner veya videolarınızı göstererek web sitenize ziyaretçi sayısında artış sağlıyoruz.

Yeniden Pazarlama

Web sitenizi en az 1 kere ziyaret etmiş, sepette ürün bırakmış veya web siteniz ile bir şekilde etkileşime girmiş ziyaretçilere tekrar reklam gösterimi sağlıyoruz.

Neden?

İnternet kullanıcılarına yapılan anketlere ve araştırmalara göre kullanıcıların önemli bir kısmı internette aradığını arama motorlarında aramaktadır.Bu kullanıcıların %87’si arama motoru sonuçlarının sadece ilk sayfasını incelemektedir.Araştırmaların sonuçlarına bakıcak olursak bir firma yada marka için Google reklam ile arama sonuçlarında ilk sayfada olmak diğer rakiplerine göre çok büyük bir avantaj sağlamakta olduğunu görmekteyiz.

Bize Ulaşın

Google reklamları hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

 Email hi@tagajans.com

Arayın! 0530 151 0290